VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Salonu BYTOM

Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, lubisz pracę z ludźmi, potrafisz się zaangażować i z uśmiechem wykonywać swoje obowiązki DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Od Kandydatów oczekujemy:
  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • realizacji założonych planów sprzedażowych,
  • umiejętności zarządzania podległym zespołem,
  • profesjonalizmu we wszystkich działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi Klienta,
  • odpowiedzialności za wysoki standard firmy,
  • nastawienia na rezultat oraz gotowości do podejmowania wyzwań
  • gotowości do założenia działalności gospodarczej
Oferujemy:
  • ppracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach,
  • pracę umożliwiającą rozwój własnych kompetencji,
  • system premiowania,

Najnowsze oferty pracy:

  • Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

    Budimex SA

    Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata...

  • Lekarz Neurolog

    Medicover Sp. z o.o.

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny...