Zadbaj o swój rozwój - korzystaj z międzynarodowych doświadczeń eService i Grupy EVO Payments International.

Jesteśmy liderem rynku płatności elektronicznych, dostawcą nowoczesnych i niezawodnych usług, z których korzystają klienci w Polsce i 10 krajach Europy.

Od ponad 20 lat budujemy i wdrażamy innowacyjne usługi płatnicze, tworząc dla naszych klientów przyjazny i bezpieczny świat płatności bezgotówkowych.

Nasze doświadczenie i kompetencje sprawiają, że dysponujemy unikalnymi, certyfikowanymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantującymi najwyższą jakość usług i serwisu.

To dzięki nim jesteśmy największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej i najchętniej wybieranym dostawcą usług płatniczych w programie Polska Bezgotówkowa.

Ty też możesz skorzystać z naszego sukcesu i wejść na ścieżkę kariery w branży fintech.
Dołącz do naszego zespołu sprzedawców, zyskaj nowe kompetencje i zadowolonych klientów.

Czekamy na Ciebie już dziś.

Dołącz już dziś do eService jako:

Kierownik Zespołu Przedstawicieli Handlowych
Miejsce pracy: Olsztyn
Twój zakres obowiązków
  • realizacja planu sprzedaży i celów dedykowanych dla Regionu
  • budowanie, zarządzanie i koordynowanie zespołu Przedstawicieli Handlowych (w tym m.in. rekrutacja, szkolenie, coaching sprzedażowy, nadzorowanie wyników i rekomendowanie rozwiązań zwiększających sprzedaż w regionie)
  • tworzenie i rozwijanie siatki Reprezentantów Handlowych
  • zwiększanie efektywności i skuteczności sprzedażowej podległych handlowców
  • udział w projektach sprzedażowych i retencyjnych z segmentu dużych klientów
Nasze wymagania
  • chcesz współpracować z nami w oparciu o umowę agencyjną
  • potrafisz budować skuteczne zespoły sprzedażowe
  • z łatwością budujesz trwałe relacje z klientami i współpracownikami
  • masz doświadczenie w zarządzaniu lub koordynowaniu pracy innych i chcesz czuć się odpowiedzialny za wspólny wynik
  • motywuje Cię osiąganie lub przekraczanie celów sprzedażowych
To oferujemy
  • Umowę agencyjną
  • Podstawę oraz atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników

Czekamy na Twoje zgłoszenie