Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Dla jednego z naszych Klientów obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy - Lider Działu Controllingu
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: DB/KIE/KONTROLER
Będziesz odpowiedzialny za:
  • Koordynację pracy niewielkiego zespołu, który jest nastawiony na realizacje wyznaczonych przez Ciebie celów;
  • Współtworzenie i bieżącą analizę planów budżetowych oraz sporządzanie raportów i analiza w zakresie komercyjnym;
  • Dokonywanie kalkulacji i zarządzanie bazą bonusów sprzedażowych poprzez nadzorowanie zgodności z warunkami handlowymi;
  • Doskonalenie narzędzi kontrollingowych i wdrażanie nowych procedur celem usprawnienia procesów i monitorowania wskaźników;
  • Zarządzanie obszarem związanym z cennikami sprzedażowymi;
  • Rekomendowanie propozycji naprawczych względem pojawiających się odchyleń wpływających na zyskowność Przedsiębiorstwa.
Bardzo dobrze, jeśli:
  • Posiadasz praktyczne doświadczenie na pokrewnym stanowisku oraz ukończyłeś studia, które pozwoliły Ci uzyskać wiedzę w obszarze controllingu (Finanse, Ekonomia, Rachunkowość, Matematyka);
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;
  • Obsługa systemów tj. MS Access, MS Excel oraz systemy klasy ERP jest Ci dobrze znana;
  • Jesteś perfekcjonistą w organizacji czasu pracy, a nowe wyzwania mobilizują Cię do działania;
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu pracownikami lub masz potencjał do tego, aby koordynować pracę niewielkiego zespołu;
  • Umiejętnie zarządzasz projektami, dbając o terminowość i jakość podejmowanych przez siebie działań.
W zamian za swoje zaangażowanie, możesz liczyć na:
  • Stabilne zatrudnienie w Firmie dbającej o każdego pracownika, na podstawie umowy o pracę – umowa bezpośrednio podpisywana z pracodawcą;
  • Korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego doświadczenie zawodowego;
  • Merytoryczne wsparcie od pierwszego dnia oraz zgrany zespół współpracowników, który odpowie na każde Twoje zapytanie;
  • Indywidualne podejście do każdej osoby podejmującej pracę w Firmie oraz zachowanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym;
  • Możliwość podnoszenia dotychczas zdobytych umiejętności w ciekawym i rozwojowym Przedsiębiorstwie;
  • Pakiet benefitów, tj. karta sportowa, pakiet ubezpieczeń, możliwość korzystania z nauki języków obcych oraz dofinansowania do urlopów.

Najnowsze oferty pracy:

  • Asystent / Asystentka Zarządu

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu Przygotowywanie i redagowanie dokumentów, prezentacji oraz raportów na potrzeby Zarządu Prowadzenie korespondencji biznesowej Dbanie o dyskrecję i ochronę poufnych informacji Wsparcie Zarządu w...

  • Audytor

    Opis stanowiska: Prowadzenie audytów wewnętrznych zgodnie z planem audytowym, Weryfikacja i ocena skuteczności procesów, Identyfikacja obszarów ryzyka Rekomendowanie działań naprawczych, Przygotowanie raportów, Prezentacja wyników audytów kierownictwu,...