Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od 20 latjest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR®- najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie.Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur –dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Polski, Rumunii i Algierii.
W Polsce jesteśmy liderem rynku.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie do działu Serwisu poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Koordynator Biura Regionalnego
Miejsce pracy: Olsztyn
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych
  • Premia roczna wypłacana przed końcem roku
  • Dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych
  • Interesujący Program Oszczędnościowy
  • Bogaty pakiet socjalny i dodatkowe benefity
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień
  • Sprzedaż bezpośrednia części
  • Koordynacja pracy zespołu mechaników
  • Obsługa magazynu
  • Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
  • Zarządzanie i organizacja biura regionalnego
Wymagania:
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Preferowane wykształcenie techniczne (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym
  • atutem)
  • Znajomość języka angielskiego (w tym terminologii technicznej)
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu
  • Komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi
W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”.Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem