Koordynator Dystrybucji Krajowej
Miejsce pracy: Olsztyn

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania
w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.
Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.
Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Nadzór nad realizacją zleceń transportowych
  • Realizacja zleceń transportowych
  • Analiza działalności operacyjnej w kompetencyjnie podległym obszarze
  • Koordynowanie pracy zespołu
  • Współpraca z przewoźnikami
  • Budowanie pozytywnych relacji pomiędzy oddziałami firmy
  • Fakturowanie
  • Prowadzenie szkoleń i instruktarzy stanowiskowych dla pracowników terminala
  • Nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji terminalowej (papierowej i w systemie) przez pracowników terminala
  • Nadzór nad poprawnym procesem operacyjnym w terminalu w oparciu o procedury
  • Nadzór nad sprzętem terminalowym - tworzenie rejestrów i ich kontrola
  • Kontrola wykonanej przez pracowników dokumentacji terminalowej
  • Realizacja procesów terminalowych zgodnie z ustalonymi KPI
  • Zarządzanie zespołem terminala
  • Raportowanie w ustalonym zakresie i trybie oraz podejmowanie stosownych działań wynikających z treści raportów
  • Posiadasz min. 2 lata pracy na stanowisku związanym z organizacją transportu
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu podległym personelem
  • Mile widziana znajomość procesu operacyjnego w terminalu przeładunkowym
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (kierunek: transport/logistyka – mile widziane)
  • Znasz przepisy ADR
  • Posiadasz wiedzę z zakresu czasu pracy kierowców
  • Masz prawo jazdy kat. B
Korzyści dla Ciebie:
  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Umowa o pracę
  • Szeroka baza szkoleń
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego
  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochroniedanych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...