Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Koordynator Realizacji Usług B2B
Miejsce pracy: Olsztyn
Czym się będziesz zajmować:
  • Wyceną kosztów inwestycji i montaży dla klienta B2B,
  • Koordynowaniem zleceń realizacji podłączeń klienta B2B,
  • Wsparciem technicznym przedstawicieli handlowych,
  • Przeprowadzaniem testów oraz wdrożeń dedykowanych urządzeń abonenckich dla klienta B2B,
  • Aktywacją usług u klientów, wsparciem klienta w konfiguracji usług,
  • Przygotowywaniem propozycji koncepcji technicznych dla podłączeń klientów kluczowych,
  • Uczestnictwem w procesie zbierania ofert i zakupu sprzętu na potrzeby aktywacji klienta B2B,
  • Raportowaniem wycen i prac inwestycyjnych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Podstawowej wiedzy z zakresu usług telekomunikacyjnych (internet, telefon, telewizja),
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności zarządzania czasem oraz wyznaczania priorytetów,
  • Zdolności do pracy pod presją czasu i zadań,
  • Odpowiedzialności i solidności,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Wiedza z zakresu rozwiązań sieciowych będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • Otwartość na indywidualne podejście do realizowanych zadań,
  • Podstawowe narzędzia pracy: samochód, laptop,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...