Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Lektor języka obcego
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/21/0820
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć języka andielskiego w ramach kursów grupowych oraz zajęć indywidualnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Lektor języka obcego
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Pedagogiczne, filologia angielska
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: współpraca w grupie

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 910 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim