Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i narodowym operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców!
Poczta Polska S.A.

     poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Listonosz pieszy
Nr ref.: 130/2021/EM
Miejsce pracy: Ostróda

U nas zyskasz:

  • umowę o pracę na czas zastępstwa,
  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną,
  • wolne weekendy,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,
  • dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturowych,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Skontaktuj się z nami, jeśli:

  • chętnie się uczysz - nie wymagamy doświadczenia,
  • jesteś samodzielny/a i cenisz sobie swobodę działania,
  • jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną oraz lubisz pracę z ludźmi,
  • jesteś osobą sprawną fizycznie.

Na Twój dzień pracy będzie się składać:

  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,
  • realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów,
  • praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

Zachęcamy także do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,

powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.

Czekamy na Twoje CV!

Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Zadania: Monitorowanie pracy linii produkcyjnych oraz zapewnienie sprawności technicznej Diagnozowanie awarii i szybkie przeprowadzanie niezbędnych napraw Regularne przeglądy i konserwacja maszyn oraz urządzeń Współpraca z innymi działami firmy w celu...

  • Technik Elektroradiolog

    Zakres obowiązków: Wykonywanie badań RTG, CT, MRI, oraz USG Obsługi pacjentów - przygotowanie do badań i informowanie o procedurach Współpraca z zespołem medycznym Wymagania: Wykształcenie wyższe lub techniczne o kierunku elektro-radiologia lub pokrewnym...