Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Magazynier
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0645
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe na magazynie, kompletacja zamówień, prace ze skanerem i komuterem, skanowanie artykułów. Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej; rozkładanie towaru w magazynie przenoszenie i/lub rozwożenie kartonów; oznaczanie kartonów i metkowanie produktów; sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą; czynności związane z wysyłką towaru pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek; sprawdzanie stanów magazynowych to kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu;regularna inwentaryzacja magazynu; wspieranie pracy innych magazynierów pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru, konsultowanie dostaw i działań logistycznych.godziny pracy 6-14; 14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Miele widzane uprawwnienia na wózki widłowe (UDT -WW). Mile widziana znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego i białoruskiego

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie