Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) - lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Olsztyn

Kluczowe zadania:
  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów
  • sortowanie i przygotowanie towarów do wydania
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
Idealny kandydat powinien:
  • cechować się dokładnością oraz zaangażowaniem w pracę
  • posiadać umiejętność planowania czasu pracy
  • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowych atutem
Na tym stanowisku zapewniamy:
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • praca w systemie zmianowym
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym:
    • karta sportowa
    • opieka medyczna Medicover
    • paczki świąteczne
    • karty przedpłacone
    • stypendia dla dzieci
    • pikniki rodzinne
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl