Dr.Max Polska to czołowa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą, a celem uczestników sieci franczyzowej jest szeroka opieka farmaceutyczna jak najwyższej jakości. To nie byłoby możliwe gdyby nie ich pracownicy - najlepsi specjaliści!

Magister Farmacji - Biskupiec
I Ty możesz do tego grona dołączyć. Jeśli:
  • Masz dyplom magistra farmacji (warunek konieczny)
  • Wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia
  • Potrafisz grać zespołowo, a profesjonalizm i otwarta, pełna empatii komunikacja to Twoje mocne strony
  • Znasz program apteczny Kamsoft – to mile widziany atut!
Aplikuj i podejmij nową rolę w swojej ścieżce kariery, w której na co dzień będziesz dbać o:
  • Przestrzeganie standardów obsługi pacjentów na najwyższym poziomie
  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Zamawianie towaru
  • Monitorowanie stanów w magazynie aptecznym
  • Przestrzeganie najwyższych standardów obsługi pacjenta
Brzmi interesująco? Do tego mamy MAXymalne benefity:
  • Stabilne zatrudnienie oferowane przez uczestnika sieci franczyzowej będącej jednym z liderów branży
  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane systemem premiowym
  • Realne możliwości awansu
  • Zatroszczymy się o Twoje zdrowie, oferując możliwość skorzystania z pakietów medycznych grupy LUX MED
  • Zadbamy o Twoje samopoczucie i relaks z kartą MULTISPORT
  • Poczucie bezpieczeństwa to szczególnie ważna sprawa dla każdego z Nas. U Nas możesz skorzystać z dogodnej oferty UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE
  • Oferujemy dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Zatroszczymy się o Twój rozwój zawodowy. Posiadamy szeroki pakiet szkoleń e’learningowych przygotowany przez kreatywny i pełen pasji zespół Trenerów. Oferujemy szkolenia zawodowe i personalne w tym na punkty edukacyjne twarde i miękkie
  • Wsparcie doświadczonego zespołu regionalnego, zarówno w obszarze operacyjnym jak i personalnym
  • Elastyczne godziny pracy. Wiemy jak ważny jest balans w życiu każdego z Nas
  • Za polecenie kandydata z którym rozpoczniemy współpracę – otrzymasz EXTRA bonus
  • Możliwość zaangażowania się z projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Nie możesz przegapić kolejnej edycji EcoRun!

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. Dystrybucji

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.

    Twój zakres obowiązków Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów Optymalne planowanie transportów Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych Kontrola...

  • Specjalista ds. Kontroli Jakości

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Monitorowanie i ocena jakości procesów i produktów, Wdrażanie i utrzymywanie standardów jakościowych, Prowadzenie audytów i wdrażanie działań korygujących, Zarządzanie dokumentacją jakościową. Wymagania: Wykształcenie średnie lub...