Ogłoszenie numer: 5596020, z dnia 2021-09-28

Dołącz do najlepszych!

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszym biurze w Polsce pracuje ponad 100 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraksa.

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Nr Ref.: SA/WAW/19.03.2021

Opis stanowiska

  • Dekretowanie i księgowanie faktur sprzedaży i zakupu (kraj i zagranica)
  • Księgowanie importu towarów
  • Obsługa systemu do obiegu dokumentów/faktur zakupowych
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań do GUS, NBP
  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
  • Księgowanie wyciągów bankowych (PLN i walutowych)
  • Udział w projektach wewnątrz firmowych

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (co najmniej średnie ekonomiczne)
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • Znajomość zagadnień WDT, WNT, import, eksport
  • Praktyczna znajomość aplikacji księgowo - finansowych (znajomość systemu Navision będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy