Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Młodszy asystent
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0302
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie testów jakości aparatury rentowskiej.Wykonywanie pomiarów rozkładu pól elektromagnetycznych w środowisku pracy oraz dla celów ochrony środowiska.Prowadzenie baz danych urządzeń emitujących promieniowanie elektromagnetyczne oraz urządzeń radiologicznych.Sprawowanie bieżącego nadzoru nad źródłami promieniowania jonizującego stosowanego do celów medycznych.Sprawowanie bieżącego nadzoru nad źródłami wytwarzającymi promieniowanie elektromagnetyczne.Prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie higieny radiacyjnej.Prowadzenie kontroli sanitarnych w obiektach stosujących źródła promieniowania jonizującego do celów medycznych oraz źródła promieniowania elektromagnetycznego na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.Obsługiwanie wyposażenia pomiarowego według obowiązujących procedur ogólnych i badawczych.Prowadzenie dokumentacji związanej z wyposażeniem pomiarowym zgodnie z obowiązującymi procedurami ogólnymi i badawczymi.Realizacja zadań w zakresie wdrożonego systemu jakości.Systematyczne podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.Uczestnictwo w postępowaniach związanych z zdarzeniami radiacyjnymi na terenie województwa.Przestrzeganie tajemnicy zawodowej, dyscypliny pracy, poufności danych osobowych oraz Regulaminu pracy WSSE.Godziny pracy 7.30-12.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: fizyka

Wymagania inne:

Wykształcenie: wyższe o kierunku: fizyka (w szczególności specjalności: medyczna, techniczna; jądrowa); bezpieczeństwo jądrowe i ochrona radiologiczna; elektroradiologia; chemia biomedyczna.Pozostałe wymagania niezbędne: biegła umiejętność obsługi komputera, znajomość Ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, znajomość Ustawy Prawo Atomowe, znajomość Ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego.Wymagania dodatkowe : komunikatywność, dokładność, dyspozycyjność.Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie