NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się m.in. gospodarką wodną i utylizacją odpadów w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, rekrutuję na stanowisko:

Młodszy kierownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Olsztyn

Główne zadania:
  • kontrola nad przeprowadzanymi operacjami i utrzymywanie ich w ramach ustalonych parametrów zgodnych z projektem,
  • zarządzanie dokumentacją (m.in. zapisy kontroli, raporty wydajności)
  • zapewnienie odpowiednich rozwiązań w celu kontroli sytuacji awaryjnych,
  • badanie przyczyn technicznych i wszelkich nieoczekiwanych awarii, usterek czy też sytuacji awaryjnych oraz ich zgłaszanie,
  • tworzenie i aktualizacja procedur pracy dla wykonywanych zadań oraz nadzór nad personelem operacyjnym a także przeprowadzanie szkoleń,
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie zakładu zgodnie z założonymi celami operacyjnymi i procedurami,
  • wsparcie kierownika zakładu i rozwiązywanie bieżących problemów.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (energetyczne, elektryczne, mechaniczne lub automatyka i robotyka),
  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie PLC (programowalnych sterowników logicznych),
  • zdolność do organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • umiejętność delegowania zadań i podejmowania szybkich decyzji,
  • umiejętność interpretacji danych otrzymywanych z różnych źródeł,
  • gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjność,
  • znajomość branży energetycznej oraz uprawnień D i E (G1, G2, G3) będzą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • udział w interesującym projekcie, w międzynarodowym środowisku,
  • umowę o pracę – pierwsza od razu na 6 m-cy, Klientowi zależy na długotrwałej współpracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie na rynku, zależne od posiadanego doświadczenia,
  • poszerzanie wiedzy, z możliwością awansu (wraz z rozwojem własnym i firmy).
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.