Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/22/0468
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji sanitarnych w tym metodą zgrzewania doczołowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

APLIKUJ TERAZ

Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator wózka widłowego

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zakres obowiązków: Operowanie wózkami widłowymi różnego rodzaju Załadunek i rozładunek dostaw Składowanie towarów na regałach magazynowych Przestrzeganie BHP Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków widłowych Mile widziane doświadczenie w pracy na...

  • Specjalista ds. Dystrybucji

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Twój zakres obowiązków Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów Optymalne planowanie transportów Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych Kontrola...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE