Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie, dla naszego Klienta, poszukujemy osób doświadczonych w pracy na samodzielnym stanowisku:

Monter maszyn i urządzeń precyzyjnych (m/k)
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: MON/JON/0422
Obowiązki:
  • identyfikacja i montaż części składowych zespołu zgodnie z dokumentacją,
  • obsługa maszyn konwencjonalnych do obróbki metali: tokarki, frezarki, szlifierki,
  • wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich: trasowanie, wiercenie, gwintowanie, gratowanie, polerowanie,
  • sprawne posługiwanie się narzędziami pomiarowymi i ślusarskimi,
  • obróbka stali, aluminium, tworzyw,
  • obróbka jednostkowa i krótkoseryjna.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne w kierunku obróbka skrawaniem, tokarz/ frezer, mechanik,
  • min. 0,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zgodność produkowanego detalu z rysunkiem technicznym,
  • gotowość do pracy w godz. 6:00 - 14:00 (pn.-pt.).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy (3 miesiące, 33 miesiące, czas nieokreślony),
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, do negocjacji w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • miesięczną premię motywacyjną,
  • benefity: karta multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna (Medicover), ZFŚS, bonusy świąteczne, wyjazdy integracyjne, wsparcie zainteresowań zespołowych, dofinansowanie do posiłków (SMARTLunch),
  • wsparcie szkoleń i podnoszenia umiejętności zawodowych.