Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Orneta
Numer: StPr/21/0376
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

brak przeciwwskazań do wykonywania pracy, ogólnie dobre warunki psychofizyczne

Miejsce pracy:

Orneta


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

APLIKUJ TERAZ

Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Zastępca Kierownika Sklepu

    MAK CHEMIA

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Dobre Miasto

    Odpowiedzialność: Kandydat będzie odpowiadał za realizację zadań oraz stanowił nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w ramach prowadzonej działalności punktu handlowego przy współpracy z jego kierownikiem oraz koordynatorem ds. sprzedaży....

  • Kierownik robót budowlanych

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zakres obowiązków: Kontrola nad jakością i terminowością realizacji projektów budowlanych, Koordynacja pracy podległego zespołu pracowników oraz podwykonawców, Sprawowanie bezpośredniego nadzoru na placu budowy, Wykonywanie obmiarów, weryfikacja...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE