Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Monter urządzeń telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0419
OBOWIĄZKI:
Montaż i demontaż urządzeń telekomunikacyjnych, prowadzenie drogi kablowej, konfiguracja urządzeń. Godziny pracy 8-16 na terenie Olsztyna i kraju zgodnie ze zleceniami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (telemonter) (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - 1 rok na stanowisku Monter urządzeń telekomunikacyjnych. Uprawnienia - praca na wysokości. Mile widziana znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie