Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Nauczyciel wspomagający

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum

Zakres obowiązków:
  • wsparcie nauczyciela w prowadzeniu terapeutycznych zajęć grupowych dla jednego z uczniów
  • wsparcie dziecka w trakcie zajęć grupowych
  • realizacja indywidualnych celów dziecka
  • przygotowywanie pomocy do zajęć
  • udział w spotkaniach konsultacyjnych zespołu
  • prowadzenie dokumentacji terapeutycznej
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • ukończonych studiów wyższych w kierunku - pedagogika specjalna
  • umiejętności pracy w zespole
Mile widziane/dodatkowe atuty:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności doświadczenia w skali 4.000 – 6.000 zł brutto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o – umowa o pracę
  • dobrze skomunikowane miejsce pracy w centrum Warszawy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • pracę w miłej atmosferze
  • dla osób spoza Warszawy oferujemy możliwość zamieszkania; pakiet relokacyjny
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).