Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie, dla naszego Klienta, poszukujemy osób doświadczonych w pracy na samodzielnym stanowisku:

Operator tokarki CNC (Fanuc)
Miejsce pracy: Orneta
Nr ref.: CNC/JON/0422

Główne zadania:

  • przygotowanie tokarki do pracy, przygotowanie odpowiednich narzędzi skrawających i oprzyrządowania, mocowanie materiału,
  • wprowadzenie parametrów, edycja programów do obróbki materiałów,
  • bazowanie i ustawienie punktów zerowych korekt,
  • analiza zużycia narzędzi, ostrzy oraz ich wymiana na nowe,
  • praca wg, rysunków technicznych,
  • obróbka stali, aluminium, tworzyw,
  • obróbka jednostkowa i krótkoseryjna.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego w kierunku operator CNC, obróbka skrawaniem, tokarz, mechanika i budowa maszyn lub Certyfikat Operatora CNC,
  • min. 0,5 roku doświadczenia w pracy na tokarkach CNC (metal),
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • zgodności produkowanego detalu z rysunkiem technicznym,
  • znajomości kodów ISO na sterownikach tokarek CNC,
  • gotowości do pracy w godzinach 6:00 - 14:00 (pn.-pt.).

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy (3 miesiące, 33 miesiące, czas nieokreślony),
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, do negocjacji w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • miesięczną premię motywacyjną,
  • benefity: karta multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna (Medicover), ZFŚS, bonusy świąteczne, wyjazdy integracyjne, wsparcie zainteresowań zespołowych, dofinansowanie do posiłków (SMARTLunch),
  • wsparcie szkoleń i podnoszenia umiejętności zawodowych.