Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Operator urządzeń energetycznych
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/22/0033
OBOWIĄZKI:
- obsługa i konserwacja urządzeń wytwarzających, przesyłających energię cieplną w stanie pełnej sprawnosci w ciepłowni - utrzymanie parametrów czynników grzewczych zgodnie z grafikami,- usuwanie awarii powodujących zatrzymanie urządzeń technologicznych kotłowni,- prowadzenie zapisów w książce pracy kotłowni wszystkich parametrów oraz uwag,- prowadzenie konserwacji urządzeń technologicznych,- poszerzanie wiedzy i wdrażanie nowych rozwiązań,- przestrzeganie przepisów dotyczących zajmowanego stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektryk, automatyk
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

Wymagania inne:

wymagane 3 letnie doświadczenie w zawodzie.Dodatkowe informacje o wymaganiach stawianych przez pracodawcę: znajomość budowy instalacji urządzeń energetycznych, elektrycznych i gazowych, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dyspozycyjność, gotowość uczenia się, i szybkiego przyswajania wiedzy,odpowiedzialność i znajomość przepisów BHP

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie