Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0671
OBOWIĄZKI:
opieka nad dziećmi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: opiekunka dziecieca

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj

Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

czynności dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńcze skierowane do dzieci do 3 roku życia Wymagania konieczne: Zawód: Opiekunka dziecięca* Wykształcenie: pomaturalne/policealne Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym Wymagania inne: osoby kierowane...