Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0573
OBOWIĄZKI:
kompletowanie i przygotowywanie towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pakowacz ręczny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

minimum 2 miesiące doświadczenia na stanowisku pakowacz ręczny w przemyśle mleczarskim

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 666 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim