Dołącz jako Pielęgniarka do naszego zespołu w Stacji Dializ
Olsztyn

Nie jesteśmy po prostu firmą. Jesteśmy społecznością, która troszczy się o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi. W DaVita naprawdę nam na sobie zależy. Ponad 90% z nas mówi, że panuje tu świetna atmosfera. Koleżeńskość, nierzadko przyjaźń, adekwatne wsparcie, to coś, co każdy otrzymuje tu każdego dnia.

Opis stanowiska:
  • przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy
  • opieka nad pacjentami stacji dializ
Wymagania:
  • wykształcenie pielęgniarskie
  • doświadczenie w nefrologii i dializach mile widziane
Oferujemy:
  • unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „najpierw społeczność, potem firma",
  • możliwość nabierania wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej,
  • programy EAP oraz inne wspierające dobrostan naszych koleżanek i kolegów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną przez kandydata formę,
  • uznanie i satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • elastyczny czas pracy (dla wybranych stanowisk),
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Prosimy o umieszczenie w przesyłanym CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w zakresie wykraczającym poza zakres danych wskazanych w art. 22(1) Kodeksu pracy w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego”. Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”. Klauzula informacyjna: DaVita sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest administratorem danych osobowych przekazywanych w związku z niniejszym ogłoszeniem. DaVita przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celach wynikających z przedmiotu tej komunikacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności w zakresie przysługujących Pani/Panu praw, można znaleźć tutaj: Polityka Prywatności / Privacy Policy.