Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista produkcji
Miejsce pracy: Olsztyn | Numer ref.: PPR/179/KUR

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w globalnej firmie oraz realna współpraca międzynarodowa z innymi lokalizacjami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w organizacji, która na pierwszym miejscu stawia wzajemny szacunek oraz współpracę

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 - stanowi warunek konieczny (rekrutacja oraz część pracy wyłącznie w języku angielskim)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku planisty produkcji lub analogicznym (doświadczenie w planowaniu komponentów lub planowaniu pracy na produkcji), preferowane w obszarze FMCG
  • Praktyczna wiedza z obszaru Lean Manufacturing, Problem Solving
  • Znajomość zagadnień ergonomii będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość Excela

Zadania:

  • Planowanie dostępności komponentów na produkcję - monitorowanie zapasów, zgłaszanie zapotrzebowania i ewentualnych zagrożeń
  • Planowanie pracy dla przydzielonego zespołu produkcyjnego
  • Raportowanie w oparciu o wskaźniki produkcyjne; analiza danych, wyciąganie wniosków, projekty usprawniające skuteczne planowanie
  • Komunikacja na poziomie grupy oraz współpraca międzynarodowa (dobre praktyki, wymiana doświadczeń, rozwiązywanie problemów)