Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pomoc administracyjna
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1620
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków: pomoc w prowadzeniu książki obiektu, książki kontroli i zaleceń sanepidu, pomoc w prowadzeniu dokumentacji dotyczącej kontroli stanu bezpieczeństwa pożarowego oraz BHP budynku szkoły, pomoc w prowadzeniu spisów inwentarza szkoły oraz przeprowadzania okresowych inwentaryzacji majątku szkoły, sporządzanie protokołów ubytków majątku szkoły, archiwizowanie i przechowywanie właściwie zabezpieczonych dokumentów prowadzonych spraw w ramach zajmowanego stanowiska, pomoc w zakupie środków czystości, druków ścisłego zarachowania, sprzętu itp., prowadzenie kartoteki ilościowej stanu zapasów środków czystości oraz innych niezbędnych urządzeń, pilnowanie terminów okresowych przeglądów, sporządzanie wzorów umów wynajmowanych powierzchni według wytycznych Dyrektora Szkoły, pomoc w opracowaniu kalendarza urlopów wypoczynkowych, wprowadzanie i aktualizowanie informacji i danych w Systemie Informacji Oświatowej, wykonywanie innych czynności związanych z praca zleconych przez dyrektora szkoły.Godziny pracy: 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, przynajmniej 3-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku; umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych; samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu. Skrupulatność, rzetelność, terminowość. Umiejętność analitycznego myślenia. Znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych, finansów publicznych, prawa pracy, prawa budowlanego, kodeksu postępowania administracyjnego, przepisów oświatowych w szczególności w zakresie bhp w szkołach i placówkach oświatowych.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie