Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pośrednik pracy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/1224
OBOWIĄZKI:
według harmonogramu stażu
Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Najnowsze oferty pracy:

  • Doradca Klienta

    Adreams M. Smerda Sp.k.

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Ostróda

    Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT? Świetnie się składa, bo właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!...

  • Merchandiser

    Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    dbanie o wizualizację produktu poprzez odpowiednie i zgodne z polityką prezentowanie produktów na półkach sklepowych sprzedaż wybranych produktów będących w ofercie firmy, kontrola stanu zapasu na sklepie i magazynie, aktywne poszukiwanie nowych możliwości...