Pracownik biurowy ds. obsługi stałego klienta

Uwolnij swój potencjał i twórz wyjątkowe doświadczenia w obszarze obsługi klienta (CX) na rzecz jednego z największych dostawców usług cyfrowych w Polsce lub najszybciej rozwijającej się sieci komórkowej!

W Całej Polsce jest już z nami ponad 1200 konsultantów, a tylko w pierwszej połowie tego roku odnotowaliśmy 40% wzrost aplikacji w ramach programu poleceń pracowniczych!

Twoje korzyści:

  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie;
  • Polecając znajomego do pracy, zgarniesz dodatkowo nawet 3000zł brutto bonusu;
  • Dodatkowy program motywacyjny: konkursy pakietowe i wewnętrzne, wartościowe gadżety;
  • Skorzystasz z dofinansowania wakacji, rozwiniesz umiejętności językowe w ramach kurs online a dzięki karcie Multisport i pakiecie wellbeingowemu zadbasz o swoje zdrowie;
  • Możliwość przejścia na pracę zdalną;
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, grafik dopasowany do Twoich potrzeb;
  • I wiele więcej, o czym z chęcią opowiemy w trakcie procesu rekrutacyjnego!

Dołącz do nas jako specjalista ds. obsługi klienta!

Współpracę rozpoczniemy szkoleniem, po którym będziesz w stanie udzielić informacji o ofercie, wprowadzić zmiany na kontach abonentów i zgłaszać / rozwiązywać problemy kontaktujących się z nami klientów. Nauczymy Cię jak słuchać klienta i odpowiadać na jego potrzeby. W codziennej pracy zadbamy o:

  • Utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami;
  • Udzielanie informacji w zakresie oferty i usług;
  • Wsparcie techniczne Kontakt telefoniczny ze stałymi klientami, którym kończy się umowa w celu prezentacji nowej, korzystniejszej oferty.

To oferta dla Ciebie, jeśli:

  • Bardzo dobrze radzisz sobie w obsłudze komputera;
  • Cechujesz się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi;
  • Wyrażasz gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Chcesz się rozwijać w obszarze najwyższej jakości obsługi klienta.

Czujesz, że nie do końca spełniasz nasze wymagania?

Badania pokazują, że kandydaci posiadający kompetencje mają tendencję do zaniżania oceny swoich umiejętności. W Transcom chcemy dać Ci szansę i dowiedzieć się o Tobie więcej! Dlatego po przesłaniu aplikacji otrzymasz od nas zaproszenie do interakcji z naszym botem, przybliży Ci on pracę na stanowisku, a po spotkaniu uzyskasz raport pokazujący Twoje wyniki na tle pozostałych kandydatów.

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. Dystrybucji

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.

    Twój zakres obowiązków Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów Optymalne planowanie transportów Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych Kontrola...

  • Specjalista ds. Kontroli Jakości

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Monitorowanie i ocena jakości procesów i produktów, Wdrażanie i utrzymywanie standardów jakościowych, Prowadzenie audytów i wdrażanie działań korygujących, Zarządzanie dokumentacją jakościową. Wymagania: Wykształcenie średnie lub...