Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik do załadunku
Miejsce pracy: Olsztyn

(praca dodatkowa, sezonowa)

Oferujemy:
  • zatrudnienie o charakterze sezonowym w oparciu o umowę zlecenie,
  • elastyczny system czasu pracy (pełen etat, 1/2 etatu, 1/3 etatu lub 3/4 etatu),
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie, będącej liderem branży FMCG,
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie w procesie adaptacji.
Zadania na stanowisku:
  • kompletacja towaru do wywozu,
  • załadunek aut,
  • prace magazynowe.

Wymagana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub otwartość do jej wykonania, gotowość do pracy w przedziale czasowym 17.00- 6.00 (do ustalenia np. 17.00-1.00, 20.00-24.00 itd.)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom których dane dotyczą przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ TERAZ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.