Ogłoszenie numer: 7490373, z dnia 2022-09-20

Klient portalu Praca.pl

Rynek afiliacyjny to idealne miejsce dla każdego kto chce dorobić do swojej pensji lub zmienić swój styl życia i zarabiać w 100% online.

Pracownik ds. Afiliacji

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

Szukamy osób do prostej pracy zdalnej, wykonywanej przez internet.

Potrzebna osoba do prostej pracy dla każdego, która:

  • Zna podstawową obsługę komputera / smartfona
  • Nie boi się nowych wyzwań
  • Swobodnie porusza się po internecie

Brak sztywnych godzin, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.

Nie ma żadnych limitów ani wymagań określonych wyników.

Dostajesz wynagrodzenie zależne tylko od włożonego zaangażowania.

Nie musisz rezygnować ze swoich dotychczasowych zajęć, ponieważ można traktować to zajęcie jako dodatek do głównych zarobków. Jednak z czasem ta praca może stać się głównym źródłem utrzymania.

Będziesz współpracować z Polską firmą, która istnieje już od 17 lat na rynku.

Wymagania

  • Ukończone 18 lat (posiadany dowód)
  • Obsługa komputera i obeznanie z internetem w stopniu podstawowym
  • Praca zajmuje 1-2 godziny dziennie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 3500-7500 miesięcznie i więcej. (zależy od ilości czasu jaką dysponujesz)
  • 1000 zł już w pierwszym tygodniu pracy
  • Pomoc na każdym etapie współpracy