Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i narodowym operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców!
Poczta Polska S.A.

poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. programowania systemów IT
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: PIT/49/2021
U nas zyskasz:
  • umowę o pracę,
  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
  • pracę w przyjaznym i inspirującym zespole.
Skontaktuj się z nami, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,
  • potrafisz programować aplikacje i bazy danych (preferowane Angular, Symfony, lub PHP, Java, .net, ),
  • jesteś komunikaty i potrafisz pracować w zespole.
Na Twój dzień pracy będzie się składać:
  • implementacja nowych i rozwijanych rozwiązań IT tj. systemów, funkcjonalności, interfejsów, zmian zgodnie ze specyfikacjami wymagań systemowych, biznesowych, projektowych,
  • współpraca przy tworzeniu i opiniowaniu projektów, wniosków modyfikacji i zmian rozwiązań w zakresie sposobu realizacji, wyceny pracochłonności oraz identyfikacji ryzyk,
  • rozwijanie i utrzymanie standardów i zapewnienie wysokiej jakości implementacji rozwiązań informatycznych,
  • dostosowywanie i konfiguracja do potrzeb Spółki systemów IT dostawców zewnętrznych,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej nowych i rozwijanych rozwiązań,
  • testowanie autorskie wytworzonych rozwiązań,
  • udział w rozwiązywaniu incydentów zgłoszonych przez użytkowników systemów,
  • wsparcie dla testów akceptacyjnych.

Zachęcamy także do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,
powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.

  Czekamy na Twoje CV!

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...