Marzysz o pracy, w której
będziesz czuł się szczęśliwy i spełniony?
Lubisz rozmawiać z ludźmi?
Jesteś pełen energii i szybko się uczysz?

Sprawdź, czy poszukujemy właśnie Ciebie!"

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik działu handlowo - technicznego
Miejsce pracy: Olsztyn
Na czym będzie polegała Twoja praca?

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:
  • sprzedaż i realizacja zamówień,
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów utrzymania ruchu,
  • przygotowywanie ofert,
  • współpraca z regionalnym przedstawicielem handlowymi,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.
Jakie są nasze oczekiwania?
  • komunikatywność, zaangażowanie, dokładność, gotowość do nauki,
  • wykształcenie techniczne lub zainteresowanie mechaniką lub motoryzacją,
  • dobra znajomości pakietu MS Office,
  • dobra znajomość j. angielskiego, znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
Co możemy Tobie zaoferować
  • stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • program wdrożeniowy ułatwiający nowemu pracownikowi zapoznanie się z działalnością firmy oraz pozyskanie kwalifikacji związanych z branżą techniczną, na późniejszym etapie również cykliczne szkolenia produktowe i szkolenia z umiejętności miękkich,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, życzliwość współpracowników i wsparcie przełożonych,
  • świetną atmosferę, firmowe wyjścia integracyjne oraz majowe wyjazdy rodzinne,
  • nowoczesne miejsce i narzędzia pracy,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego oraz karty Multisport.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacjiprocesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...