Jesteśmy jedną z największych firm informatycznych w Polsce północno-wschodniej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów IT dla rolnictwa, administracji oraz biznesu na terenie całego kraju. Już od 50 lat dbamy o jakość naszych usług i zadowolenie klientów.

Zajmujemy się głównie projektowaniem, tworzeniem i integracją oraz wdrażaniem systemów informatycznych, a także przetwarzaniem danych oraz doradztwem i szkoleniami w zakresie IT. Aktualnie zatrudniamy prawie 200 specjalistów z branży informatycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem usług chcielibyśmy zaprosić do współpracy doświadczonych specjalistów ceniących sobie jakość i wysokie standardy pracy w  organizacji potrafiącej docenić wartość kompetencji.

Programista Java
  • posiadasz doświadczenie projektowe w Javie
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Programisty
  • pracowałeś w Spring Boot, Hibernate, Angular, PostgreSQL
  • znasz narzędzia wspierające GIT,CVS, SVN, Bugzilla, Jira
  • umiesz programować obiektowo i znasz wzorce projektowe
  • potrafisz priorytetyzować zadania oraz skutecznie działać pod presją czasu
  • jesteś odpowiedzialny/a i samodzielny/a w wykonywaniu zadań
Twoje zadania:
  • projektowanie i implementacja systemu na podstawie dokumentacji analitycznej
  • tworzenie wydruków i zestawień w systemie raportującym
  • współpracę z analitykami i testerami w zakresie rozwoju i utrzymania oprogramowania
  • prowadzenie dokumentacji technicznej projektu
Oferujemy:
  • pracę w środowisku ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej
  • pozytywne podejście, bezpośredni kontakt, wzajemny szacunek
  • stabilna i ciekawa praca przy rozwijających się projektach
  • bezpośredni wpływ na powstające rozwiązania
  • elastyczne formy zatrudnienia oraz godziny pracy w zależności od potrzeb
  • kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • niepowtarzalną atmosfera pracy w zespołach otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • możliwość pracy zdalnej
  • system rekomendacyjny