Projektant branży elektroenergetycznej
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • opracowywanie koncepcji, studiów wykonalności, projektów budowlanych i wykonawczych sieci elektroenergetycznych wysokiego i najwyższego napięcia
  • uzgadnianie projektów z instytucjami i gestorami sieci,
  • nadzorowanie poprawności procesu uzyskiwania wszelkich pozwoleń i decyzji,
  • współudział w negocjacjach z właścicielami nieruchomości,
  • uczestnictwo w wizjach lokalnych, inwentaryzacjach,
  • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych projektów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o specjalności elektrycznej,
  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • znajomość programów – PLS-CADD, AutoCad, Pakiet Microsoft Office,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz asystentów,
  • posiadanie uprawnień do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • prawo jazdy kat. B.
Dodatkowym atutem będą:
  • doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji projektowej elektroenergetycznych linii napowietrznych najwyższych napięć (220kV, 400kV),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę z młodym, dynamicznym zespołem,
  • zdobywanie wielu nowych doświadczeń,
  • udział w projektach realizowanych dla klientów zagranicznych,
  • kartę Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzanych przez ARINET sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”