Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Ostróda | Numer ref.: PHO/080/JOW

Obszar działania: Ostróda, Nidzica, Działdowo, Żuromin, Mława

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Niezbędny sprzęt: samochód, komputer, telefon
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży rolniczej

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Min. 2-letnie doświadczenie jako Przedstawiciel handlowy
  • Znajomość branży rolniczej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, otwartość do nawiązywania relacji biznesowych

Zadania:

  • Tworzenie długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Przedstawianie produktu (maszyn rolniczych) oraz proponowanej oferty
  • Poszerzanie wiedzy z zakresu branży oraz maszyn rolniczych

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. Dystrybucji

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.

    Twój zakres obowiązków Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów Optymalne planowanie transportów Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych Kontrola...

  • Specjalista ds. Kontroli Jakości

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Monitorowanie i ocena jakości procesów i produktów, Wdrażanie i utrzymywanie standardów jakościowych, Prowadzenie audytów i wdrażanie działań korygujących, Zarządzanie dokumentacją jakościową. Wymagania: Wykształcenie średnie lub...