Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 78474

Warunki pracy

  • praca administracyjno-biurowa

  • praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie

  • system 8-godzinny, jednozmianowy

  • stanowisko pracy wyposażone w sprzęt zgodnie ze standardami

  • pomieszczenia biurowe znajdują sie na II piętrze

  • brak przystosowań do poruszania sie osób niepełnosprawnych ruchowo

Zakres zadań

  • sporządza listy płatnicze wynagrodzeń, zasiłków oraz innych należności dla pracowników urzędu
  • prowadzi dokumentację ZFŚS, ZUS, US, PFRON
  • sprawdza pod względem merytorycznym oraz rachunkowo-formalnym dowody księgowe
  • sporządza sprawozdania finansowe i statystyczne
  • prowadzi dokumentację i sporządza sprawozdania dotyczące eksploatacji i wykorzystania samochodów służbowych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie rachunkowość
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • znajomość specyfiki finansowania jednostek budżetowych i ich rozliczania
  • ogólna znajomość przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych i podatku od osób fizycznych
  • podstawowa wiedza w zakresie księgowania dokumentów
  • umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość programu komputerowego "Płatnik"