Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 80608

Warunki pracy

- praca biurowa wykonywana w siedzibie urzędu,

- wykonywanie zadań pod presją czasu,

- narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe,

- praca na stanowisku wiąże się z codzienną obsługą komputera przez co najmniej połowę dobowego wymiaru czasu pracy (powyżej czterech godzin),

- stanowisko pracy zlokalizowane na I piętrze w budynku urzędu z windą (brak podjazdów, dzrwi odpowiedniej szerokości dla osób niepełnosprawnych),

Zakres zadań

  • prowadzenie ewidencji ilościowo- wartościowej oraz ilościowej majątku Inspektoratu,
  • prowadzenie ewidencji otrzymanych faktur i rachunków oraz dokonywanie ich wstępnej kontroli pod względem formalno - prawnym,
  • prowadzenie kart wydatków,
  • wykonywanie czynności pomocniczych przy sporzadzaniu okresowych sprawozdań i planów finansowych,
  • rozliczanie wydatków z tytułu wyjazdów służbowych pracowników Inspektoratu oraz stanu paliwa pojazdów służbowych,
  • pełnienie roli Inspektora Ochrony Danych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych oraz ustawy o rachunkowości oraz przepisów dotyczących ochrony danych osobowych
  • Umiejętnośc pracy w zespole,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe