Pata Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy PATA, będącej wiodącym przedsiębiorstwem przemysłu drzewnego.

Nasza organizacja jest także właścicielem lasów oraz tartaków.

Każdego dnia dbamy o zrównoważony rozwój środowiska dlatego kładziemy nacisk na zachowanie właściwego cyklu od sadzonki do produkcji.

Kim jesteśmy:
  • Producentem wysokiej jakości wyrobów drewnianych
  • Posiadamy wyspecjalizowaną sieć sklepów z asortymentem drzewnym
  • Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i biznesowych (B2B)
  • Posiadamy najszerszy asortyment produktów własnych, kooperantów europejskich i światowych

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy:

Regionalny Przedstawiciel ds. Rozwoju Sprzedaży Wyrobów z Drewna

/region północno-wschodni/

Zadania:
  • Reprezentacja Spółki na wyznaczonym terenie działania
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów B2B oraz sprzedaż oferowanych produktów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowej współpracy z Klientami
  • Doradztwo techniczne
  • Zawieranie umów i realizacja zamówień
  • Analiza trendów rynkowych i inicjowanie zmian
  • Analiza konkurencji
  • Raportowanie
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży drewna (bezwzględnie konieczne)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Nastawienie na cel
  • Doskonała organizacja pracy
  • Rozumienie specyfiki działania Start-up’u
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych)
Oferujemy:
  • Miejsce w międzynarodowej firmie
  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • Realny wpływ na kształtowanie polityki handlowej
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Szkolenia i możliwość rozwoju