Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Rewident/elektromonter/mechanik/ rzemieślnik
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/2775
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie napraw i przeglądów taboru kolejowego, obsługa urządzeń technicznych służących do bieżącego utrzymania taboru kolejowego, wykonywanie pomiarów elektrycznych, konserwacja, naprawy instalacji sanitarnej, wodnej, pneumatycznej, bieżące utrzymanie maszyn i urządzeń.(praca na terenie Olsztyna)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Czego oczekujemy? Wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego o kierunku elektryk, elektromechanik, mechanik, dobrego stanu zdrowia umożliwiającego wykonywanie pracy na wysokości powyżej 3 metrów,uprawnień eksploatacyjnych w zakresie urządzeń i instalacji i sieci o napięciu 1 kv, chęci rozwoju, kreatywności, dokładności, skrupulatności, uczciwości, nastawienia na pracę zespołową.Co doceniamy szczególnie? Samodzielność, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: umowę o pracę stabilne zatrudnienie, benefity zależne od stażu pracy, w tym m.in. znaczące zniżki na przejazdy koleją dla Pracownika i jego najbliższej rodzinypakiet socjalny dopłaty do wypoczynku, pożyczki pracownicze, świadczenia świąteczne, dodatkowy dzień wolny z okazji Święta Kolejarza, znaczną samodzielność w działaniu, możliwość szkoleń w specjalizacji. Kontakt e-mail sekretariat.olsztyn@p-r.com.pl

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie