Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Samodzielny kucharz
Miejsce pracy: Marózek
Numer: StPr/21/0078
OBOWIĄZKI:
przygotoiwywanie posiłków dla gości hotelowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

wymagania-oczekiwania: umiejętność pracy pod presją czasu; zaangażowanie; chęć rozwojui zawodowego; kreatywność; znajomość trendów kulinarnych

Miejsce pracy:

Marózek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego