Ogłoszenie numer: 5596026, z dnia 2021-09-28

Dołącz do najlepszych!

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszym biurze w Polsce pracuje ponad 100 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraksa.

Serwisant

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • Obsługa serwisowa, kontrole sprawności oraz konserwacja i naprawa drukarek 3D
  • Praca z elektroniką

Wymagania

  • Wiedza techniczna w zakresie budowy, mechaniki, elektroniki, elektryki maszyn
  • Umiejętność diagnozowania usterek
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania komputerowego: pakiet Microsoft Office
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z naprawami urządzeń elektronicznych
  • Uprawnienia SEP

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy