Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Ślusarz/spawacz
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/24/0086
OBOWIĄZKI:
praca przy obróbce metaluPraca na II zmiany: 06.00-14.00, 14.00-22.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie lub uprawnienia spawalnicze lub ślusarskieMozliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Szczytno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

APLIKUJ TERAZ

Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Przedstawiciel Handlowy / Handlowiec

    Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych produktami z branży OZE. Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych klientom. Doradztwo techniczne dotyczące zastosowania pomp ciepła i fotowoltaiki. Realizacja planów sprzedażowych...

  • Manager / Dyrektor

    Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zarządzanie zespołem handlowców i wyznaczanie celów sprzedażowych Umiejętne motywowanie pracowników z zachowaniem najwyższych standardów kultury osobistej Opracowanie strategii sprzedaży w firmie działającej w branży OZE Monitorowanie...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE