Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Specjalista do spraw kadr
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1138
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej przyjmowania i zwalniania pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych. Prowadzenie spraw związanych z obsługą kadrową szkoły zgodnie z obowiązującymi przepisami. Prowadzenie spraw związanych z naborem pracowników. Przygotowywanie wykazów i naliczanie nagród jubileuszowych, sporządzanie umów pracowniczych i innej dokumentacji związanej z zatrudnieniem i przebiegiem zatrudnienia pracowników, przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu. Przygotowywanie wewnętrznych analiz i raportów z zakresu kadr. Rozliczanie pracowników z wykorzystanych dni urlopów wypoczynkowych oraz innych przerw w wykonywaniu pracy, w tym urlopów okolicznościowych, wychowawczych, itp. stosownie do przepisów Kodeksu Pracy. Terminowe skierowania na badania okresowe pracowników, prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich pracowników i szkoleń z zakresu BHP oraz kontrola ich aktualności, dokonywanie analiz i sporządzanie planów budżetowych w zakresie kadr, wprowadzanie i aktualizowanie informacji i danych w Systemie Informacji Oświatowej. Udział w przygotowywaniu materiałów oraz sporządzanie analiz dotyczących zatrudnienia, w tym danych do celów statystycznych GUS, PFRON.Godziny pracy: 07-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane: wykształcenie min. średnie, przynajmniej 3-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku; bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i Karty Nauczyciela oraz umiejętność praktycznego ich wykorzystania; Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych; Znajomość aktualnych przepisów prawa oświatowego. Samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.Mile widziane kwalifikacje pracownika służby BHP

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie