Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Specjalista do spraw technicznych
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/21/0714
OBOWIĄZKI:
Należyte utrzymanie stanu technicznego lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych zarówno w budynkach komunalnych, jak i nieruchomościach wspólnot mieszkaniowych w administracji ZGK.Administrowanie obiektami pod względem technicznym.Prowadzenie książek obiektów budowlanych.Przechowywanie dokumentacji technicznej.Dbałość o zachowanie właściwych warunków użytkowych oraz warunków prawidłowej eksploatacji konstrukcji budynków.Bieżące konserwacje, usuwanie awarii.Dokonywanie kontroli okresowych raz na rok.Zlecanie przeglądów jednostkom zewnętrznym stanu sprawności technicznej całych obiektów raz na 5 lat.Pilnowanie terminów przeglądów kominiarskich, gazowych itp.Ustalanie potrzeb naprawczych, kolejności napraw i nadzoru nad robotami.Przestrzeganie ścisłego podziału obowiązków dotyczących utrzymania stanu technicznego elementów budynku między zarządcą a użytkownikami mieszkań.Uczestniczenie w przetargach na roboty bieżące, remont, konserwacje, rozbiórki itp.Przygotowywanie dokumentacji przetargowej na utrzymanie w gotowości technicznej budynków komunalnych i lokali komunalnych w budynkach wspólnot mieszkaniowych na terenie miasta Szczytno.Dokonywanie ostatecznych odbiorów wykonywanych robót budowlanych, w kontroli ich jakości i prawidłowości wykonania.Uczestniczenie w przyjmowaniu obiektów i lokali w administrację oraz nadzór nad sporządzaniem dokumentacji niezbędnej do administrowania.Plombowanie liczników pomiarowych wody (sporządzanie protokołów i umów) i przekazywanie zmian do działu finansowego.Dbałość o bezpieczeństwo przeciwpożarowe budynków.Nadzorowanie przygotowania budynków na okres zimy.Uczestniczenie w zebraniach Wspólnot Mieszkaniowych.Przyjmowanie i załatwianie korespondencji z zakresu działu. Prowadzenie korespondencji z użytkownikami administrowanych lokali oraz innymi podmiotami.Sporządzanie notatek z kontroli i rozmów z najemcami lub użytkownikami lokali.Uczestniczenie w odbiorach lokali od najemców, użytkowników.Udzielanie odpowiedzi na zalecenia pokontrolne.Sporządzanie i podpisywanie dokumentów składanych do działu finansowego.Opisywanie faktur.Zlecanie i kontrola kosztorysów inwestorskich.praca przy komputerze o charakterze administracyjno-biurowym;praca w pełnym wymiarze czasu pracy;praca w budynku administracyjnym Zakładu;praca w godzinach: 7:30-15:30;praca wymagająca poruszania się na terenie miasta;praca w zespole;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie