Specjalista ds. Administracji (k/m)
Olsztyn
Główne zadania
  • ewidencja otrzymywanych faktur i bieżąca weryfikacja ich płatności
  • dekretacja faktur i wprowadzanie ich do systemu
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów
  • tworzenie harmonogramów i rozliczanie czasu pracy
  • przygotowywanie comiesięcznych raportów dla działu księgowości
  • sporządzanie raportów do GUS
Wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w dziale kadr lub księgowości
  • umiejętność skutecznego komunikowania się na różnych poziomach organizacji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel
Oferujemy
  • pracę w wymiarze ½ etatu etatu
  • umowę o pracę i motywacyjny system premiowy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • specjalne stawki pracownicze dostępne na całym świecie we wszystkich hotelach sieci Hilton
  • rozwój kariery zawodowej w firmie realizującej projekty w wielu miastach Polski
  • możliwość zatrudnienia również na umowę zlecenie