Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Specjalista ds. kadrowo - administracyjnych w sekretariacie gok
Miejsce pracy: Dywity
Numer: StPr/21/0960
OBOWIĄZKI:
1.Ścisła współpraca z dyrektorem GOK.2.Prowadzenie prac administracyjno-kadrowych oraz sekretariatu.3.Sprawowanie funkcji IODO.4.Zamówienia publiczne, (przygotowanie procedur).5.Prowadzenie inwentaryzacji oraz ewidencjonowanie środków trwałych.6.Nadzór nad terminowym wykonaniem przeglądów technicznych obiektów GOK.7.Przyjmowanie, rejestracja i rozdział przychodzącej korespondencji.8.Opisywanie faktur, pilnowanie terminów płatności, sprawdzanie pod względem merytorycznych. 9.Rejestracja pism wychodzących i przychodzących.10.Przygotowanie i wysyłanie korespondencji.11.Przygotowanie i prowadzenie listy obecności.12.Wydawanie druków i zaświadczeń.13.Prowadzenie ewidencji godzin nadliczbowych pracowników.14.Zamówienia materiałów i usług.15.Wystawianie rachunków i prowadzanie ich ewidencji.16.Porządkowanie, prowadzenie, archiwizacja akt GOK zgodnie z instrukcją kancelaryjną.17.Prowadzenie zbioru rejestrów, ewidencji, instrukcji przepisów.18.Obsługa interesantów, udzielanie informacji.19.Przygotowanie i prowadzenie grafiku zajęć instruktorów.20.Przygotowywanie dzienników zajęć.21.Zgłoszenia półkolonii do kuratorium oświaty.22.Rekrutacja uczestników na zajęcia.23.Prowadzenie baz danych.24.Wysyłanie newslettera.25.Współpraca z organizacjami pozarządowymi i sołectwami.26.Ewidencja i nadzorowanie odpłatności za zajęcia i warsztaty.27.Pomoc przy organizacji wydarzeń.28.Przygotowywanie kart zgłoszeń.29.Obsługa strony internetowej w zakresie zapisów na zajęcia. 30.Przygotowywanie danych do sprawozdań.31.Prowadzenie harmonogramu wynajmu sal.32.Sporządzanie notatek z zebrań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania konieczne: wykształcenie min. średnie; obywatelstwo polskie; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych; nieposzlakowana opinia; niekaralność za przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; wysoka kultura osobista; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku; ogólna wiedza z zakresu literatury polskiej i światowej; dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych; Wymagania pożądane :dobra organizacja pracy; kratywność, samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania; doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy samodzielnej i w zespole; mile widziane doświadczenie w pisaniu projektów; prawo jazdy, możliwość wykorzystania prywatnego pojazdu do celów służbowych.

Miejsce pracy:

Dywity

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego