Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Specjalista ds. obsługi klienta i promocji
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1365
OBOWIĄZKI:
Znajomość podstawowych celów i sposobów działania firmy. Znajomość obowiązujących przepisów oraz zasad związanych z wykonywanym zakresem obowiązków, w tym przestrzegania dyscypliny pracy. Sumienne i terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków. Dbanie o właściwy stan i estetykę miejsca pracy. Dbałość o atmosferę pracy oraz komfort wypoczynku, relaksu Klientek.Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji oraz wykorzystywanie wszystkich dostępnych narzędzi w celu podnoszenia jakości pracy.Przestrzeganie tajemnicy służbowej z zachowaniem pełnej poufności danych osobowych oraz wynagrodzeń.Zapobieganie marnotrawstwa zasobów firmy Wykonywanie poleceń przełożonych związanych z wykonywanym zakresem obowiązków. Dbanie o dobry wizerunek Przyjmowanie, rozpatrywanie reklamacji i zapytań klientów w ramach swoich kompetencji zgodnie z ustalonymi zasadami.Dbałość o kulturę pracy i przestrzeganie zasad współpracy pomiędzy poszczególnymi pracownikami. Obsługę klientów na najwyższym poziomie. Umawianie na spotkania, efektywne prowadzenie kalendarza firmy . Obsługę urządzeń treningowo zabiegowych przy uwzględnieniu zasad bezpieczeństwa swojego i Klientek. Przeprowadzaniu dokładnych wywiadów i ewidencjonowanie Kart Klientek, które mają stanowić podstawę do wyboru właściwych stacji treningowo- zabiegowych (uwzględnianie przeciwskazań zdrowotnych). Realizację celów sprzedażowych w zakresie oferowanych produktów i usług. Wykonywanie zabiegów z zakresu estetyki kosmetycznej (po wcześniejszym szkoleniu). Stałe reklamowanie usług i poszerzanie bazy Klientów. Promowanie usług w Social media Tworzenie konkursów i promocji, podlegające wcześniejszej akceptacji Szefa.Dbałość o wszystkie stacje i urządzenia (utrzymywanie je w czystości i uruchamianie zgodnie z instrukcją i szkoleniem). Czystość i porządek w firmie.Pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami.Udział w targach i akcjach promocyjnychZgłaszanie zauważonych nieprawidłowości przełożonemu.godziny pracy 8-21
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie średnie - kosmetolog i pokrewne np. kosmetyka, dietetyka, fizjoterapiaKomunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w pracę i pozytywne nastawienie, wysoka kultura osobista, umiejętność budowania relacji z klientem

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie