LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: 0046529
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie wsparcia helpdesk użytkownikom końcowym,
  • Kontakt z Klientem ( telefoniczny oraz mailowy),
  • Udzielanie odpowiedzi na wnioski otrzymane za pośrednictwem helpdesk IT, monitorowanie Service Desk, zbieranie informacji od klienta, określenie problemu,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem w zakresie łączności internetowej, poczty elektronicznej,
  • Śledzenie postępów posiadanych zgłoszeń serwisowych podczas całego cyklu (od rejestracji do zamknięcia),
Oczekiwania:
  • Znajomość jęz. francuskiego na poziomie B2/C1,
  • Mile widziany język angielski na poziomie podstawowym,
  • Mile widziane doświadczenie związane z IT,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Otwartość na naukę nt. zmieniających się technologii.
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do Inspiro Audiobooks & MyBenefit,
  • Bonusy poleceniowe,
  • Dostęp do biletów do kina,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • Praca 100% zdalna.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl