Ogłoszenie numer: 4412161, z dnia 2021-04-03

Firma BK Automotive Sp. z o.o. jest właścicielem marki Elkarent. Specjalizujemy się w wynajmach pojazdów specjalistycznych do nauki jazdy oraz pojazdów marek premium. Posiadamy doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych oraz majątkowych, co w połączeniu z posiadaną flotą pojazdów daje nam możliwości realizacji bezgotówkowych najmów dla Klientów, które to rozliczamy bezpośrednio z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Kandydaci na proponowane stanowisko Specjalisty ds. najmów pojazdów z OC sprawcy mogą liczyć na ciągłe pozyskiwanie nowej wiedzy z zakresu likwidacji szkód, rynku motoryzacyjnego oraz ubezpieczeniowego. Serdecznie zapraszamy.

Specjalista ds. obsługi najmów pojazdów z OC sprawcy

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • wynajem pojazdów zastępczych do nauki jazdy oraz premium wraz usługą D2D,
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie najmów pojazdów,
  • monitorowanie procesów likwidacji szkód w serwisach blacharsko-lakierniczych,
  • prowadzenie komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi,
  • raportowanie prowadzonych spraw.

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w likwidacji szkód,
  • znajomość rynku najmów pojazdów,
  • biegła obsługa pakietu Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja czasu pracy i terminowość,
  • znajomość rynku ubezpieczeniowego w Polsce,
  • znajomość systemów eksperckich (Audatex/Eurotax/DAT) mile widziana.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju w tworzącym się zespole,
  • cykliczne szkolenia.