ACS Audika Sp. z o.o.
(wcześniej ACS Słuchmed Sp. z o.o.)
oferuje pracę na stanowisku

Specjalista ds. obsługi pacjenta
Miejsce pracy: Orneta
Czym się zajmiesz?
  • telefoniczną obsługą Pacjentów w zakresie umawiania wizyt
  • bezpośrednią obsługą Pacjenta w oddziale
  • udzielaniem informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
  • obsługą administracyjną oddziału: prowadzeniem dokumentacji Pacjentów, obsługiwaniem poczty przychodzącej i wychodzącej
  • obsługą programów sprzedażowych i kalendarza wizyt
  • doradzaniem Pacjentom w zakresie użytkowania i pielęgnacji aparatów słuchowych
  • dbaniem o wygląd oddziału
Czego oczekujemy?
  • doświadczenia (min. 1 rok) na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego lub policealnego (mile widziane kierunki medyczne)
  • sprawnej obsługi komputera
  • doskonałej organizacji czasu pracy
  • dokładności i sumienności
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjności do wyjazdu na 5-dniowe szkolenie w Warszawie
Dla Ciebie:
  • Umowa o pracę od pon. do pt., czyli w tygodniu pracujemy, a w weekendy odpoczywamy
  • Uczestniczenie w procesie onboardingu, czyli witamy na pokładzie! Jesteśmy blisko od samego początku – masz wsparcie, poznajesz swoje nowe obowiązki i zawsze uzyskujesz odpowiedzi na pytania
  • Oczywista ścieżka kariery, czyli wiesz, gdzie zaczynasz i co – przy naszym wsparciu oraz swoim zaangażowaniu – możesz osiągnąć
  • Portal pracownika, czyli wewnętrzny serwis społecznościowy, baza informacji o firmie, strukturze, procedurach, a także narzędzie pomocne w codziennej pracy
  • Dofinansowanie dostępu do ponad 1800 placówek medycznych w całej Polsce, czyli pakiet medyczny PZU
  • Ubezpieczenie grupowe, czyli poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Świetna atmosfera w pracy
  • Program benefitów – siłownia, fitness, basen, zniżki na bilety do kin i teatrów i wiele innych, czyli nasi pracownicy mają szansę na świetną kondycję i relaks
  • Raz na 3 lata dofinansowanie do 350 zł do szkieł korekcyjnych, czyli dbamy nie tylko o słuch naszych Pacjentów, ale także o Twój wzrok :)
  • Salony akustyki słuchu w ponad 198 miejscowościach, czyli praca blisko Ciebie

Najnowsze oferty pracy:

  • Technik Serwisu

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Zadania: Wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń technicznych. Diagnostyka i usuwanie awarii. Doradztwo techniczne dla klientów. Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i budowanie pozytywnych relacji z klientami. Dokumentowanie wykonanych prac...

  • Kierowca

    Zakres obowiązków: Bezpieczne i terminowe przewożenie towarów/klientów, Dbałość o powierzone pojazdy, Prowadzenie dokumentacji transportowej, Dostosowywanie się do przepisów ruchu drogowego, Utrzymywanie czystości pojazdu. Wymagania: Doświadczenie na...